Zuzana H.

zuzana h ve studiu

Obrovské množství věcí se v mém rozsáhlejším psaní dozvíte přímo na těchto stránkách v sekci Hudební Obývák, kde poměrně detailně popisuji svůj život a situace, do kterých se dostávám. Většinou vtipné. Blok v sekci Hudební Obývák má sloužit k odreagování ale i k poznání mé osoby blíž.

Kdo ale nemá zrovna čas si číst toto dlouhé povídání, připravila jsem si tu o sobě pár základních bodů.

1. Zpívám od deseti let, začala jsem se hudbu učit nejprve na ZUŠ v Říčanech a Velkých Popovicích. Obě ZUŠ jsem studovala paralelně se základní školou.

2. Zpěv jsem v tomto období studovala operní.

3. Po absolvování jsem nastoupila na konzervatoř v Praze, kde jsem studovala rockový a popový zpěv. Začala jsem více vystupovat s oddělením a už při studiu jsem rozjížděla různé projekty (ty můžete najít v sekci videoklipy).

4. Zpívala jsem i covery od známých zpěváků a zpěvaček, už tam ale vznikala má vlastní tvorba, nebo různé projekty (například Double Trouble nebo projekt Zastav se na malou chvíli).

5. Po absolvování konzervatoře jsem nastoupila na vysokou školu obor Literární psaní, protože psaní texů i příběhů mi je velice blízké.

6. V roce 2023 jsem vydala debutové album s názvem Svět je jinak (i to naleznete v sekci videoklipy a hodně o něm mluvím i v Hudebním Obýváku.)

7. V albu naleznete písně převážně popové, najdou se tam ale i rockové kousky. Vlastně jsem s žánry nešetřila a proto myslím, že se v některé písni každý z vás najde.

8.  Momentálně vystupuji s kapelou sestavenou z profesionálních hudebníků napříč celou ČR a pracuji na nových písních.

9. Také jsem navázala spolupráci s Rádiem Hey, kde jsem zařazena v pravidelné rotaci a můžete mě také slyšet na Kluboofka TV, kde moderuji.

10. V letošním roce jsme s Lukášem Písaříkem 2x vyhráli hitparádu Rádia City Benešov s písní Tváří v Tvář.

11. Mimo album naleznete na mém YouTube i singly, na kterých jsem pracovala (Dva světy feat. Jaromír Bartoš nebo Černý Brejle) 

12. A teď už na nic nečekejte a omrkněte sekci Koncerty, ať se vidíme co nejdřív!

 

Zuzana H